Young Mothers.
Blijf in hen geloven! Onze missie is om hen de ondersteuning en begeleiding te bieden die ze zo nodig hebben. Er komt heel wat meer bij te kijken.



Bij Kebene ontvangen we ongezien veel aanvragen om jonge meisjes op te vangen en te beschermen. Helaas kunnen we niet iedereen helpen. We zijn inmiddels aan ons maximum aantal opvangplekken gekomen, op dit moment verblijven er 38 jonge tienermama’s bij Kebene. Deze meisjes dragen allemaal een grote rugzak vol met helse en onaanvaardbare situaties die hen niet alleen gebroken hebben maar ook hun toekomst in gevaar hebben gebracht. Het is hartverscheurend om te zien hoe zij op zo’n jonge leeftijd, de zware verant-woordelijkheid van het moederschap op zich moeten nemen. De verhalen van deze jonge moeders zijn vaak heftig, onaanvaardbaar en raken ons diep.
Edu Care, een sterk verhaal.
Het Edu Care verhaal is een krachtig verhaal! We zijn blij om te kunnen delen dat er reeds positieve resultaten zichtbaar zijn.
De eerste termijn (april;mei en juni) is inmiddels afgerond en wordt nu onderbroken door enkele weken vakantie. Onze jonge moeders zijn veel actiever geworden en hebben dankzij het trainingcentrum op maat gemaakte lessen gekregen over belangrijke levens- en toekomstgerichte onderwerpen. Deze lessen bieden hen waardevolle inzichten en vaardigheden die ze direct kunnen toepassen in het echte leven.
Daarnaast hebben we gezorgd voor voldoende afwisseling in het lesprogramma en iedereen heeft al meerdere praktijklessen gevolgd. Deze afwisseling zorgt ervoor dat de deelnemers betrokken blijven en gemotiveerd zijn om bij te leren en te groeien. We kijken ernaar uit om na de vakantie verder te gaan met deze positieve ontwikkeling en zijn trots op de vooruitgang die onze jonge moeders tot vandaag hebben geboekt. Samen bouwen we aan een toekomst met meer mogelijkheden en kansen.









Welkom, kleine wondertjes! 🌟🎉 Ook zij zoeken een sponsor !!!
Met vreugde en blijdschap kondigen we de geboorte aan van twee prachtige baby’tjes, Curtis en Glen!❤️ Kebene heet jullie van harte welkom in onze familie en we kunnen niet wachten om jullie te verwelkomen in ons huis.
Een dikke proficiat aan beide mama’s, Kibibi en Mitchel! Jullie zijn geweldig en we zijn zo blij voor jullie. Dit is het begin van een prachtig avontuur vol liefde en geluk.
Ja, ik wil meter of peter worden: KLIK hier!
We zoeken nog dringend sponsors voor Baby James, Joseph en Sherry
#givingchances



Comments are closed